درباره ما

گروه همايش ها و نشست هاي تخصصي واحد سازماني زيرمجموعه دفتر امـور پژوهشـي معاونـت پژوهشـي موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی است كـه مأموريـت اصلي آن برگزاري همايش، سمينار، نشست، ميزگرد و كارگاه های علمی تخصصی ميباشد.

 موسسه عالي آموزش و پژوهش مديريت و برنامه ريزي به لحاظ تشکيلات اداري به نهاد رياست جمهوري وابسته است، و در زمره موسسات آموزشي و پژوهشي مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري قرار دارد. ادامه مطلب ...

آنچه پیرامون همایش ها و نشست ها باید بدانیم:

1. همایش ها و نشست‌ها وجه تخصصی دارند و متناسب با اهداف موسسه برگزار می‌شوند.

2. همایش ها و نشست‌ها با هدف همکاری‌ علمی با دانشگاه­ها، مراکز علمی- پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی و به منظور افزایش آگاهی و ارتقای دانش تخصصی پژوهشگران و متخصصان و نیز کمک به سیاستگذاری در هر حوزه برگزار می‌شوند.

3. گروه همایش­ها و نشست­های تخصصی پس از برگزاری نشست‌ نسبت به انتشار عمومی گزارش و نتایج مربوطه از طریق این وب سایت اقدام خواهد نمود.

 

دومین کنفرانس اقتصاد ایران صبح شنبه 25 آذر 1396 با خوش آمدگویی رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی و رئیس کنفرانس آغاز به کار کرد. در این کنفرانس برای نخستین بار حوزه‌های مختلفِ اقتصاد کلان، پولی، ارزی، بودجه‌ای، مالیاتی، تجاری، صندوق توسعه ملی، نظام بانکی، بازار کار، بازار انرژی، تامین مالی پروژه‌های عمرانی، بخش‌های اقتصادی، نظام حقوقی اقتصاد، اقتصاد غیررسمی، محیط کسب‌وکار، تعامل با جهان و فقر و توزیع درآمد در نشست‌های جداگانه، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و در هر حوزه، توصیه‌های سیاستی مشخص ارائه شد.

 


جهت برقراری ارتباط از اطلاعات زیر استفاده نمایید:
شما میتوانید هرگونه نظر، پیشنهاد، انتقاد و یا درخواستی را از طریق فرم ذیل با ما در میان بگذارید:
   تهران، خیابان شهید باهنر (نیاوران)، جمال آباد، خیابان شهید مختارعسگری، شماره 6، موسسه عالی آموزش و            پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

   2-22801900-021 داخلی 4180 و 4126

   دبیرخانه برگزاری کارگاه: 22802706 -021  

   22802706 -021
 

   conference@imps.ac.ir

   impsconference@gmail.com

  https://t.me.confimps